Cena
899 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Liczba pokoi
5
Powierzchnia działki
786 m2
Liczba pięter
2
Typ domu
Bliźniak
Numer oferty
182/8976/ODS

Gdańsk, Suchanino, Zakosy

Dom z ogrodem i dwoma balkonami. Do negocjacji!

ATUTY NIERUCHOMOŚCI :

•Piękny widok na Gdańsk
•Dwa Balkony
•Bardzo spokojna okolica
•Dziesięć minut do centrum
•Działka o powierzchni 786m2

LOKALIZACJA :

Dom zlokalizowany jest przy ul. Zakosy w Gdańsku na pograniczu dzielnic Śródmieścia i Suchanina . Ogromnym atutem nieruchomości jest jej położenie, które oferuje nam bardzo spokojną okolicę z jednoczesnym dojazdem do centrum w dziesięć minut. W najbliższym otoczeniu dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, miejsca użyteczności publiczno-społecznej: szkoła, przedszkole, apteki, banki, stacje benzynowe i wiele innych. Dzielnica doskonała do zamieszkania i polecana osobom, które chcą mieć wszystko na wyciągnięcie ręki.

KOMUNIKACJA :

Doskonale rozwinięta sieć komunikacji tj. tramwaj, autobus, pociąg, która łączy nas z całym Trójmiastem. w Dziesięć minut pieszo dojdziemy do centrum Gdańska.


NIERUCHOMOŚĆ:

Dom o powierzchni 130 m2 dwupiętrowy, składa się z dwóch osobnych kuchni, dwóch łazienek, pięciu dużych pokoi oraz dwóch dużych balkonów z których rozciąga się widok na panoramę Gdańska. Do Domu przynależy duża piwnica oraz ogród o powierzchni 786m2. Nieruchomość ma bardzo duży potencjał, lecz wymaga remontu. Aktualnie jest wynajmowana.

Przed posesją są zawsze dostępne miejsca parkingowe.

ZAPRASZAM DO KANTAKTU TELEFONICZNEGO, Z CHĘCIĄ ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA.

Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej