Cena
1 349 000 PLN
Powierzchnia
132,36 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1
Cena za m2
10 191,90 PLN
Stan nieruchomości
Do remontu
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
1938
Numer oferty
66/8976/OMS

Gdynia, Orłowo, Wrocławska

NIETUZINKOWE Z WIDOKIEM NA MORZE - TARAS I OGRÓD

NIESAMOWITY WIDOK NA MORZE PRZEZ CAŁY ROK, NIEPOWTARZALNY KLIMAT, WYSOKIE SUFITY, PRESTIŻOWA LOKALIZACJA

NIERUCHOMOŚĆ:
Na sprzedaż 2 piętra (piętro I i zaadaptowany strych) w domu składającym się z 2 lokali mieszkalnych.

Strych zaadaptowany na osobne mieszkanie około 50 m/2 powierzchni użytkowej (po podłodze 90 m/2). Całość w klimacie open space możliwa aranżacja pod gabinet lub pracownie artystyczną. Wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna, doprowadzone ogrzewanie, (łazienka z wc, prysznicem i ogrzewaniem podłogowym)
- pokój z aneksem kuchennym i rzadkim widokiem na morze oraz kominek
- łazienka

I piętro - łącznie 90,29 m/2 powierzchni do swobodnej aranżacji
- pokój - 6,33 m/2
- pokój - 18,66 m/2 z wyjściem na taras z widokiem
- pokój - 19,82 m/2
- pokój - 19,09 m/2
- kuchnia - 12,69 m/2
- łazienka - 5,37 m/2 (z oryginalną typową dla Gdyńskich konstrukcji ówczesnego czasu mozaiką)
- korytarz - 8,33 m/2

BUDYNEK:
mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze 2-piętrowego domu z 1938 roku, wykonanego z cegły. Ogólny stan całej nieruchomości należy uznać za dobry (choć wymagający poprawek). W 2017 roku wymieniono dach wraz z całą konstrukcją wspierającą a w 2018 okna na dreniane nowego typu - 3 -szybowe. Stropy Akkermana.

OKOLICA:
mieszkanie znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej, pożądanej i prestiżowej lokalizacji miasta. Swoją popularność i atrakcyjność zawdzięcza ona bliskości do morza (ok. 10 minut pieszo), rozległym terenom zielonym sprzyjającym rekreacji i spędzaniu czasu na świeży powietrzu oraz bogato rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej (np. Centrum Handlowe Klif). Jeśli dodać do tego ład, harmonię i porządek panujące w tej części miasta, to otrzymamy miejsce idealne do zamieszkania zarówno przez rodziny z dziećmi, osoby dynamiczne i chcące połączyć życie zawodowe z rozrywkowym, jak również przez tych, którzy odwiedzają Gdynię w celach turystycznych, a chcą skorzystać z wszelkich jej uroków. Sąsiadująca zabudowa to domy jednorodzinne i bliźniacze, a także nowoczesne, drogie inwestycje kompleksów apartamentowych i wypoczynkowych.

KOMUNIKACJA:
nieruchomość znajduje się w miejscu, z którego w szybki i łatwy sposób dostaniemy się w różne części Gdyni dzięki środkom komunikacji miejskiej - przystanki autobusowe i trolejbusowe oddalone są od nieruchomości o zaledwie 5-minutowy spacer, natomiast stacja szybkiej kolei miejskiej (SKM Gdynia Orłowo), to jedynie ok. 10-minutowa przechadzka.

INFORMACJE DODATKOWE:
Do mieszkania przynależy piwnica - 8 m/2 oraz garaż 12 m/2.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJE I DO ZAKUPU!!!

Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej