/lista-ofert/?lid=10148100&on_asariapi_parsereq=1

Cena
1 790 000 PLN
Powierzchnia
178,25 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
1
Cena za m2
10 042,08 PLN
Stan nieruchomości
Dobry
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1907
Czynsz administracyjny
1 000 PLN
Numer oferty
5111/8976/OMS

Gdańsk, Oliwa, Alfa Liczmańskiego

Piętro kamienicy w Oliwie z ogrodem i parkingiem

Mieszkanie w pięknej oliwskiej willi z 1907 roku.

Całe piętro zajmuje 178,25m2 i daje niezwykły potencjał aranżacyjny. Kamienica usytuowana jest przy urokliwej ulicy Alfa Liczmańskiego w otoczeniu historycznych budynków i lasów oliwskich.

Oliwa to jedna z najpiękniejszych dzielnic Gdańska, zachwyca swoją przepiękną architekturą, ilością zieleni i historią. Dużo można by pisać o Oliwie ale jedno jest pewne, to miejsce magiczne i wyjątkowe a zamieszkanie w przestronnym apartamencie jak ten to marzenie wielu ludzi.

MIESZKANIE

Mieszkanie znajduje się na wygodnym, pierwszym piętrze i zajmuje całe piętro kamienicy. Powierzchnia całości to 178,25m2, oryginalnie składająca się z:

- 6 pokoi
- Werandy
- Dwóch kuchni
- Spiżarni
- Łazienki
- Dwóch przedpokoi

Całość jest niezwykle przestronna i słoneczna (południe-północ-wschód).

Obecnie mieszkanie podzielone jest na dwa mieszkania po około 80m2 każde. Rozkład oryginalny oraz po podziale pokazany jest na rzucie załączonym do ogłoszenia.

W jednym z mieszkań zachowana jest oryginalna podłoga oraz stolarka drzwiowa, co oddaje klimat Starej Oliwy.

KAMIENICA

Budynek z 1907 orku, zachowany w bardzo dobrym stanie. Mieszkańcy działając prężnie wymienili już dach, w kolejnych latach remont przejdzie klatka schodowa, a elewacja zyska dodatkowego blasku.

DODATKOWE INFORMACJE

Nowy właściciel będzie miał również do dyspozycji dwa ogródki o łącznej powierzchni ok 120m2.

Dodatkową zaletą są także dwa miejsca postojowe na terenie działki, na której posadowiona jest willa.

Do mieszkania przynależą 3 duże piwnice: jedna 26,5m2, oraz dwie po około 15 i 11m2.

Mieszkanie idealne aby wydobyć z niego prawdziwy potencjał i zaaranżować wspaniały apartament. Dobrym pomysłem jest również siedziba eleganckiej kancelarii notarialnej lub radcy prawnego.

Biorąc pod uwagę fakt, że tego typu nieruchomości występują niezwykle rzadko (całe piętro w kamienicy) jest to również doskonała okazja do ulokowania kapitału.

Serdecznie zapraszam na prezentację osoby zainteresowane takimi perełkami.

Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej