Cena
517 200 PLN
Powierzchnia
34,48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2
Cena za m2
15 000 PLN
Stan nieruchomości
Do uzgodnienia
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2023
Numer oferty
4532/8976/OMS

Niechorze, Bursztynowa

Apartamenty | Trzy minuty od morza | Cicha okolica

CENA PROMOCYJNA do 30.09.2021 517.200,00 zł netto
KOSZT APARTAMENTU od 01.10.2021 620.605,00 zł netto

INWESTYCJA:

Apartamenty Bursztynowa to kolejny kameralny apartamentowiec wybudowany przez PM Development, który powstaje w tej samej miejscowości w przeciągu trzech lat. Dotychczasowe inwestycje zakończyły się sukcesem, dzięki czemu kontynuowany jest projekt w regionie.

Prezentujemy Państwu apartamentowiec z dwudziestoma lokalami usługowymi z funkcją zakwaterowania turystycznego.

Każdy apartament jest przynajmniej dwupokojowy z osobną sypialnią,
z widokiem przez duże okno na drzewa i spokojną okolice. Intymną łazienką, aneksem kuchennym z salonem, który jest sercem tego miejsca, zapraszającym rodzinę czy przyjaciół do długich spotkań i rozmów.

Apartamenty są sprzedawane w standardzie deweloperskim lub pod klucz.

MIESZKANIE :

Metraż prezentowanego lokalu wynosi 34,48 m2 składa się z:
-Sypialni
-Łazienki
-Pokoju z aneksem kuchennym
-Korytarza
-Dwóch tarasów 3,80 + 12,44 m2

Architekci stworzyli dla każdej przestrzeni wyjątkowe relacje z otaczającą
apartamentowiec przyrodą. Stawiamy na dużą przestrzeń i komfort. Duże przeszklenia w budynku zamazują podział między przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną.

Każdy apartament posiada swoje niezależne miejsce parkingowe na parkingu podziemnym lub na powierzchni. Wewnątrz budynku będzie winda.

Od samego początku projektu Apartamentowca Bursztynowa naszym założeniem było, abyście w tym budynku odnaleźli spokój i równowagę. Swoją bryłą odwołujemy się do młodzieńczych lat podczas których wyjeżdżaliśmy na wakacje na wieś. Minimalizm projektu pozwala podkreślić bryłę domu z dawnych czasów, wprowadzając jednocześnie nowoczesność w jej subtelnym wymiarze.

LOKALIZACJA:

Niewątpliwą zaletą jest cicha lokalizacja, sosnowy las oraz trzy minuty drogi od morza z dostępem do najpiękniejszych zachodniopomorskich plaż. W zasięgu ręki jest ścisłe centrum, dostęp do restauracji, kramików oraz spa.

BUDYNEK:

Teren apartamentowca zakłada ogrodzenie i monitoring. Budynek powstaje z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Apartamenty w wersji pod klucz będą posiadały rozwiązania, które w pełni umożliwią komfortowy odpoczynek i bezpieczeństwo.

Apartamenty są sprzedawane jako lokale użytkowe, co pozwala na odliczenie podatku VAT dla każdego podatnika (osoby fizycznej oraz prowadzącej działalność gospodarczą).

Dla właścicieli Apartamentów Bursztynowa, którzy byliby zainteresowani wynajmem krótkoterminowym mamy możliwość rekomendacji renomowanych firm, sprawdzonych w regionie, zajmujących się profesjonalną i efektywną obsługą najmu.

Ukończenie inwestycji planowane jest na II Q 2023 roku.

Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej