Cena
1 690 000 PLN
Powierzchnia
323 m2
Liczba pokoi
12
Cena
1 690 000 PLN
Cena za m2
5 232,20 PLN
Powierzchnia
323 m2
Powierzchnia działki
3 054 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
2012
Numer oferty
6/8976/OOS

Tuchom

Obiekt Magazynowo-Biurowy blisko trójmiasta

Obiekt Magazynowo-Biurowy z bardzo dobrym dojazdem do Trójmiasta i ładną działką.

LOKALIZACJA:

Obiekt znajduje się w miejscowości Tuchom około 7-10km od granic Gdańska i Gdyni. Blisko jest również np. do Żukowa ok. 10km i Kartuz ok 23km. Miejsce świetne na magazyn/biuro dla działalności, która potrzebuje dobrej komunikacji z trójmiastem oraz Żukowem i Kartuzami.

BUDYNEK:

Obiekt magazynowo biurowy o powierzchni ok. 323m2 wybudowany w dobrym standardzie. Budynek znajduje się na działce ok. 3054m2. Działka bardzo zadbana, z dużą ilością miejsc postojowych. Obiekt składa się aktualnie z wielu pomieszczeń, ale konstrukcja pozwala na wyburzenie wszelkich ścianek działowych i uzyskanie tzw. open space. 

INFORMACJE DODATKOWE: 

Kanalizacja - szambo

Woda - miejska

Ogrzewanie i ciepła woda - gazowe

Zakup bez FV.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej