Cena
1 800 000 PLN
Powierzchnia
725,80 m2
Cena
1 800 000 PLN
Cena za m2
506,33 PLN
Powierzchnia
725,80 m2
Powierzchnia działki
3 555 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Numer oferty
10/8976/OOS

Gdańsk, Osowa, Barniewicka

GDAŃSK OSOWA | Działka pod zabudowę mieszkaniową

DZIAŁKA

Grunt o powierzchni 3555m2 o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym zawierającej zabudowę mieszkaniową ekstensywną - domy mieszkalne wolno stojące jedno- lub dwumieszkaniowe oraz domy w zabudowie bliźniaczej, i / lub zabudowę usługową komercyjną i / lub publiczną z dopuszczeniem małych hurtowni do 2000 m2 powierzchni użytkowej.

KARTA TERENU OZNACZONEGO SYMBOLEM 006-M/U31MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO BARNIEWICE PÓŁNOCNO-ZACHODNIE II
W MIEŚCIE GDAŃSKU O NUMERZE EWIDENCYJNYM: 2154

LOKALIZACJA

Działka zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - Osowie. Osowa to willowa dzielnica położona w północno-zachodniej części miasta. Obecnie jest jedną z najludniejszych, a także jedną z najmłodszych pod względem średniego wieku mieszkańców dzielnic Gdańska.

BUDYNEK

Na działce stoi obecnie obiekt inwestycyjny biurowo - usługowy o powierzchni 725,8m2. Budynek w stanie surowym, pokryty wysokiej jakości stropodachem - konstrukcją stalową, ocieplony wełną ISOVER. Ściany wykonane z Porothermu, stropy wzmocnione - TERRAVIA II.

W projekcie przewidziano dodatkowo halę magazynową a na działce zaplanowano parkowanie 18 samochodów (w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych) oraz jedno miejsce postojowe dla zaopatrzenia, przy założeniu, że hala magazynowa powstanie - w przeciwnym razie miejsc parkingowych może być więcej.

Wszystkie media poprowadzone w drodze.

DZIAŁKA IDEALNA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ.

BUDYNEK IDEALNY NA GABINETY FIZJOTERAPII I REHABILITACJI Z SALAMI FITNESS JAK I NA INNĄ DZIAŁALNOŚĆ.

Podana cena jest ceną netto.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

  • Kształt działki: Trapez
  • Ukształtowanie działki: Płaska
Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej