/lista-ofert/?lid=10969361&on_asariapi_parsereq=1

Cena
899 000 PLN
Powierzchnia
843 m2
Cena
899 000 PLN
Cena za m2
1 066,43 PLN
Powierzchnia
843 m2
Powierzchnia działki
2 834 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Rodzaj budynku
Hala
Rok budowy
1976
Numer oferty
22/8976/OOS

Skrzeszewo Żukowskie

Hala produkcyjna, magazynowa, hodowlana

LOKALIZACJA:
Skrzeszewo – wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo, położona jest 1,8 km na wschód od drogi krajowej nr 20 ze Stargardu do Gdyni i około 7,5 km do drogi krajowej numer 7 prowadzącej do Gdańska.

DZIAŁKA:
W kształcie prostokąta zabudowana obiektem o powierzchni 843 m/2 (budynek produkcyjny - hala hodowlana). Działka płaska z bezpośrednim wjazdem z drogi gminnej.

MEDIA:
- prąd - doprowadzony i podłączony na działce
- woda - miejska - doprowadzona i podłączona na działce
- telefon/internet - doprowadzony i podłączony
- gaz - na działce
- kanalizacja - brak - szambo na posesji

OBIEKT:
Jednokondygnacyjny budynek produkcyjny bez podpiwniczenia wykonany posadowiony na fundamentowych ławach betonowych, ściany budynku wykonane z bloczków ceramicznych i oraz cegły dziurawki, elewacja cementowo wapienna, dach dwuspadowy na bazie konstrukcji drewnianej pokryty papą podparty dwoma rzędami słupów ocieplany wełną mineralną.

DODATKOWE INFORMACJE:
- możliwość kupienia dodatkowego terenu bezpośrednio graniczącego ze sprzedawaną działką oznaczonego na zielono na mapie 2262 m/2

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Autobus
Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej