ARKADIUSZ KRĘSKI doradca ds. nieruchomości nr licencji 25126
Skontaktuj się ze mną Zobacz moje oferty

Zdobyte na rynku nieruchomości doświadczenie jako licencjonowanego pośrednika pozwoliło mi na przeprowadzenie dużej ilości transakcji, na łączną kwotę kilkudziesięciu mln złotych. Mogę pochwalić się szeroką gamą sprzedanych nieruchomości począwszy od mieszkań i luksusowych apartamentów, przez ekskluzywne domy, a skończywszy na fabryce!

Najważniejsza jest dla mnie bezpośrednia i osobowa relacja z klientem bez względu na to czy aranżuje sprzedaż czy też poszukuję nieruchomości.

Rozwiązywanie nawet najbardziej złożonych problemów, realizacja indywidualnych potrzeb i spełnianie oczekiwań klientów są dla mnie priorytetowe. Działam szybko i pewnie, ale dbając przede wszystkim o obopólny komfort i poczucie bezpieczeństwa osób zainteresowanych.

Prywatnie moją pasją jest aikido i wspinaczka górska, kształtujące umiejętności i kompetencje, które z powodzeniem wykorzystuję w pracy zawodowej, kierując się maksymą: wszystko jest możliwe!


   <
   Konrad Jorg
   Profesjonalne przygotowanie oferty (zdjęcia,opis mieszkania). Mieszkam od 35 lat w Niemczech i porównuje z maklerami tutaj. Bardzo ważne, że Pan Arkadiusz jest budzącym zaufanie, skromnym i bardzo sumiennym człowiekiem , co u maklerów jest niestety rzadkie. polecamy.
   Tomasz Szulc
   Bardzo profesjonalna obsługa. Transakcja sprzedaży przebiegła bardzo szybko i bezproblemowo. Z pewnością skorzystam z firmy Obrotni w przyszłości. Szczerze polecam!
   Radosław Ryszkowski
   Profesjonalny pośrednik. Duże zaangażowanie. Dobry kontakt i indywidualne podejście, którego często brakuje w wielkich firmach od nieruchomości. Dziękuję za współpracę i polecam w 100%!!!
   Magdalena Kęska
   Szybko, sprawnie, uczciwie! Jednym słowem OBROTNI Polecam Serdecznie
   >