MACIEJ NIEWIADOMSKI
doradca ds. nieruchomości nr licencji 26985
Skontaktuj się ze mną Zobacz moje oferty

Z nieruchomościami związany jestem od 2004r. Z sukcesami kierowałem zespołem, który wykonywał prace remontowe i wykończeniowe m.in. dla MysteriousRoom, Sylmiet czy Dynamix oraz szerokiego grona osób prywatnych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu świetnie sprawdzam się w roli doradcy ds. nieruchomości, dlatego zawsze bezpiecznie przeprowadzam transakcje kupna-sprzedaży.

Jestem zaangażowany w 100% w powierzone zadania oraz w pracę z klientem. W pracy jak i w życiu prywatnym kieruje się dewizami Win-Win oraz „Nie ma rzeczy niemożliwych”.


  <
  Sebastian Ledwoń
  W sprzedaży mieszkania pomagał mi Pan Maciej Niewiadomski, który jest naprawdę profesjonalista w tym co robi. Na każde pytanie z mojej strony bądź problem Pan Maciej mial odpowiedz bądź rozwiazanie. Najbardziej jednak podobało mi się podejście oraz sposób prowadzenia rozmowy z potencjalnymi nabywcami, co ja osobiście bym tak nie potrafił. Serdecznie polecam, naprawdę warto.
  Tomasz Kuniewicz
  Bardzo polecam! "Obrotni“ pomogli nam przy zakupie mieszkania. Mieliśmy przyjemność współpracować bezpośrednio z Panem Maciejem Niewiadomskim. Jego podejście do klienta, kompleksowa obsługa, zrozumienie i rzetelność bardzo ułatwiły cały proces transakcji. Pełen profesjonalizm!
  Zbyszek P.

  Serdecznie polecamy współpracę z biurem Obrotni Nieruchomości a w szczególności Pana Macieja. Człowiek dla, którego nie ma rzeczy nie możliwych. Pan Maciej Niewiadomski ma ogromną wiedzę, mega duże doświadczenie, nie ma czegoś takiego jak "czasy są ciężkie". Oddaje się swojej pracy w 100%. Doskonały kontakt, miła atmosfera. Pomimo tego, iż Pan Maciej miał pare dni na sprzedaż naszego mieszkania zrobił wszystko co mógł i doprowadził do sprzedaży Myślę, ze na rynku ciężko znaleźć tak solidnego człowieka w tej branży. Należą sie wielkie brawa i dodatkowa premia od szefa Polecamy!

  Marzanna Bartnicka
  Z przyjemnością polecam wszystkim osobom,chcących skorzystać z usług w zakresie kupna nieruchomości Firmę Obrotni Nieruchomości,a szczególnie Pana Macieja Niewiadomskiego.Forma prowadzenia rozmowy,kontakt bezposredni jak i droga nowoczesnej komunikacji przebiegał w sposób zadawalający. Pan Maciej z niezwyklym zaangażowaniem pomagał w każdej kwestii,co finalnie zaowocowało sprawnym i satysfakcjonujacym dla każdej ze stron podpisaniem umowy. Podsumowując chciałabym serdecznie podziękować Panu Maciejowi za trud pracy włożony w realizacji mojego marzenia.
  >