MACIEJ NIEWIADOMSKI doradca ds. nieruchomości nr licencji 26985
Skontaktuj się ze mną Zobacz moje oferty

Z nieruchomościami związany jestem od 2004r. Z sukcesami kierowałem zespołem, który wykonywał prace remontowe i wykończeniowe m.in. dla MysteriousRoom, Sylmiet czy Dynamix oraz szerokiego grona osób prywatnych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu świetnie sprawdzam się w roli doradcy ds. nieruchomości, dlatego zawsze bezpiecznie przeprowadzam transakcje kupna-sprzedaży.

Jestem zaangażowany w 100% w powierzone zadania oraz w pracę z klientem. W pracy jak i w życiu prywatnym kieruje się dewizami Win-Win oraz „Nie ma rzeczy niemożliwych”.


  <
  Sebastian Ledwoń
  W sprzedaży mieszkania pomagał mi Pan Maciej Niewiadomski, który jest naprawdę profesjonalista w tym co robi. Na każde pytanie z mojej strony bądź problem Pan Maciej mial odpowiedz bądź rozwiazanie. Najbardziej jednak podobało mi się podejście oraz sposób prowadzenia rozmowy z potencjalnymi nabywcami, co ja osobiście bym tak nie potrafił. Serdecznie polecam, naprawdę warto.
  Tomasz Kuniewicz
  Bardzo polecam! "Obrotni“ pomogli nam przy zakupie mieszkania. Mieliśmy przyjemność współpracować bezpośrednio z Panem Maciejem Niewiadomskim. Jego podejście do klienta, kompleksowa obsługa, zrozumienie i rzetelność bardzo ułatwiły cały proces transakcji. Pełen profesjonalizm!
  Aleksandra Masel
  Dziękuję Panie Maćku za fachowość, cierpliwość, zrozumienie i serce. Szybko i bezpiecznie przeprowadzona transakcja.
  Arkadiusz Jaworski
  Polecam Pana Macieja oraz Pana Bartosza z biura Obrotni Nieruchomości za profesjonalne podejście w procesie sprzedażowym mojej nieruchomości. Doskonały kontakt, oraz pełne wsparcie w całym procesie sprzedażowym..
  >