/lista-ofert/?lid=11551310&on_asariapi_parsereq=1

Cena
999 000 PLN
Powierzchnia
35 931 m2
Cena
999 000 PLN
Cena za m2
25,62 PLN
Powierzchnia działki
35 931 m2
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
247/8976/OGS

Kalisz

Stadnina koni Wdzydzki Park Krajobrazowy

LOKALIZACJA:

Kalisz to wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim, gminie Dziemiany na obrzeżach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego oraz w najbliżej okolicy słynnych Borów Tucholskich.

NIERUCHOMOŚĆ:

Nieruchomość obejmuje obszar około 4 Ha możliwością dokupienia dodatkowej liczby Ha ziemi przynależnej bezpośrednio do sprzedawanej nieruchomości.

Stadnina koni znajduje się na obrzeżach wsi Kalisz. Zaplecze stajni stanowi 18 boksów, płyty obornikowe, ogrodzony maneż oraz padok, stodoła, staw z mini zoo oraz obszary leśne jak i pastwiska.

Oprócz zaplecza przeznaczonego typowo pod hodowlę koni wyznaczono zaplecze socjalne jak i małe mieszkanie na poddaszu budynku przyległego do stajni. Na działce znajduje się również mały domek letniskowy, który stanowi dodatkową opcję zakwaterowania np. na potrzeby osób odwiedzających stajnię.

We frontowej części zabudowań przyległych do kompleksu budynków stadniny znajduje się budynek pierwotnie z planem utworzenia karczmy z zapleczem hotelowym. Budynek w stanie surowym otwartym o metrażu około 200m2.

W pobliżu nieruchomości liczne jeziora między innymi Jezioro Cheb, Jezioro Rzuno, Jezioro Wyrówno i wiele innych.

Media: prąd, studnia, szambo.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu!

Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej