Sprzedaj z nami swoją nieruchomość i uzyskaj do 10% wyższą cenę.

Wypełnij poniższy formularz i umów się na bezpłatną konsultację!

  Jak działamy?

  Uważamy, że profesjonalnie przygotowana oferta to dziś podstawa i po prostu obowiązek każdej agencji.

  Dlatego my robimy coś więcej.

  Nie czekamy, aż Klient sam wykona do nas telefon – aktywnie działamy poszukując Klienta w naszej bazie, jak i poza nią.

  Zawsze szukamy alternatywnych i nieszablonowych działań, które prowadzą do satysfakcjonującej transakcji.

  Nasze działania dzielimy na sześć etapów.

  Bezpłatna konsultacja w domu Klienta.
  Rozwiń

  Na tym etapie oglądamy nieruchomość i sprawdzamy jej stan prawny. Następnie rozmawiamy na temat Twoich oczekiwań i ustalamy strategię sprzedaży Twojej nieruchomości, wydobywając z niej to co najlepsze.

  Zawarcie umowy pośrednictwa.
  Rozwiń

  Umowa daje nam zielone światło do rozpoczęcia działań i pewność, że chcesz sprzedać swoją nieruchomość. Po podpisaniu umowy angażujemy się na 120% i rozpoczynamy inwestowanie swoich pieniędzy i czasu w sprzedaż. Dzięki umowie, Ty możesz spokojnie czekać na Klienta, a my wiemy, że gdy nasz Klient kupi, otrzymamy wynagrodzenie.

  Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.
  Rozwiń

  Etap III to analiza ofert konkurencyjnych i ustalenie odpowiedniej ceny nieruchomości. Pokazanie nieruchomości w najlepszym możliwym świetle za pomocą profesjonalnej sesji zdjęciowej, staranny i zachęcający opis nieruchomości oraz przygotowanie rzutu nieruchomości przez kreślarza.

  Marketing i współpraca.
  Rozwiń

  Nasze oferty promujemy na najpopularniejszych i najskuteczniejszych portalach ogłoszeniowych. Każdą nieruchomość traktujemy indywidualnie i na bazie naszego doświadczenia wiemy jak ją odpowiednio wyróżnić. Oprócz portali ogłoszeniowych jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych i grupach tematycznych m. in. na FaceBook’u. Lata doświadczenia pozwoliły nam na zbudowanie sieci kontaktów wśród wielu agentów nieruchomości, z którymi dzielimy się naszymi ofertami aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięg i szansę na sprzedaż..

  Negocjacje.
  Rozwiń

  Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych a jednocześnie jeden z najtrudniejszych etapów sprzedaży. Mając za sobą już setki rozmów negocjacyjnych wiemy jak działać w Twoim interesie i wynegocjujemy najkorzystniejsze dla Ciebie warunki transakcji. Negocjacje to etap, który wiąże się z emocjami, dlatego warto przekazać go w ręce profesjonalisty.

  Finalizacja.
  Rozwiń

  Naszym zadaniem jest zebranie dokumentacji oraz sprawdzenie jej pod kątem prawnym. W razie potrzeby sporządzimy stosowną umowę i polecimy sprawdzoną kancelarię notarialną. Jesteśmy z Tobą i wspieramy Cię na każdym etapie sprzedaży, aż do momentu przekazania kluczy nowemu nabywcy.

  Zespół Obrotnych zrealizował do tej pory
  transakcje o łącznej wartości ponad
  200 000 000 zł

  Poznaj naszych klientów

  <
  Michał Kungonda
  Profesjonalne, a co najważniejsze kompleksowe podejście do obsługi całej transakcji. Serdecznie polecam.
  Marcin Majchrzak
  Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości Obrotni.com oraz agenta nieruchomości Pana Kacpra Sadowskiego(...)Usługi na najwyższym poziomie!
  Małgorzata Guresin
  Pan Kacper Sadowski profesjonalnie doprowadził do sprzedaży mojej działki. Młody, ambitny, rzutki. Polecam.
  Aleksandra Masel
  Dziękuję Panie Maćku za fachowość, cierpliwość, zrozumienie i serce. Szybko i bezpiecznie przeprowadzona transakcja.
  Agnieszka Viotto
  Polecam firmę(...) Miłe zaskoczenie to obecność przy wydaniu mieszkania, przygotowanie protokołów, co nie zawsze się zdarza przy współpracy z innymi firmami.
  Konrad Jorg
  Profesjonalne przygotowanie oferty(...)Pan Arkadiusz jest budzącym zaufanie, skromnym i bardzo sumiennym człowiekiem , co u maklerów jest niestety rzadkie. polecamy.
  >

  Działamy na lokalnym rynku. Poznajmy się, jesteśmy Obrotni.

  Sprzedaj z nami swoją nieruchomość i uzyskaj do 10% wyższą cenę.

  Wypełnij poniższy formularz i umów się na bezpłatną konsultację!