Nieruchomości na wynajem

 

Życie stawia nam różne wyzwania i czasem wymaga od nas większej elastyczności – również w kwestii tego, gdzie mieszkamy. Otrzymałaś/otrzymałeś propozycję pracy w Trójmieście i szukasz mieszkania wyłącznie na czas trwania umowy? Może rozglądasz się za wyższym standardem i preferujesz apartament? Planujesz przeprowadzkę na studia do Trójmiasta? Mało kto pozwoli sobie w takiej sytuacji na zakup nieruchomości, z której będzie korzystać przez tak krótki okres. W takich sytuacjach znacznie lepszym rozwiązaniem są mieszkania i apartamenty na wynajem.

Z Obrotnymi każdy użytkownik znajdzie to, czego szuka! Na tej stronie udostępniamy naszą bazę ofert z lokalami przeznaczonymi wyłącznie pod wynajem. Potrzebujesz kawalerki na studia albo – przeciwnie – okazałego apartamentu, do którego tymczasowo przeprowadzisz się ze swoją rodziną? Z naszą wyszukiwarką każdy użytkownik znajdzie z łatwością to, czego szuka. Wystarczy, że podasz na stronie cechy idealnej nieruchomości takie jak cena, metraż oraz liczba pokoi. Nasz system przedstawi Ci wtedy najciekawsze oferty z naszej bazy. Gdańsk, Gdynia, Sopot? Zaufaj nam, znamy je lepiej niż własną kieszeń!

Lokale użytkowe na wynajem? Trafiasz pod dobry adres!

Nasza obrotna wyszukiwarka jest skierowana także do tych Klientów, którzy planują rozpocząć własną działalność gospodarczą – chcesz otworzyć lokal oferujący usługi medyczne? A może marzy Ci się cicha knajpka, gdzie miejscowi artyści będą przesiadywać? Najwyższy czas zacząć spełniać marzenia o własnej działalności!

Cena: 10 750 PLN
Powierzchnia: 888 m2
Gdańsk, Śródmieście, Trakt św. Wojciecha
LOKALIZACJA Budynek położony jest w odległości ok. 3 km od historycznego serca miasta, tuż przy drodze głównej prowadzą…