/lista-ofert/?lid=10344502&on_asariapi_parsereq=1

Nazwa inwestycji
Nova Lubovidzka

Gdańsk, Jasień, ul. Lubowidzka

O INWESTYCJI:
Osiedle Nowa Lubovidzka składać będzie się 7 budynków, w ramach których wyodrębniono:
10 lokali jednokondygnacyjnych o pow. ok 57-62 m2, 17 lokali dwukondygnacyjnych o pow. użytkowej ok. 120 m2 z własnym garażem i ogrodem.

Na inwestycji Nova Lubovidzka zostaną zastosowane tzw. zielone dachy czyli instalacje rozchodników. Zielone dachy pozwalają obniżyć temperaturę powietrza, niwelują poziom hałasu z zewnątrz oraz pochłaniają szkodliwe pyły i gazy – sprzyjają poprawie jakości życia i dobremu samopoczuciu mieszkańców. Warto wspomnieć również o aspektach technicznych – zielone dachy to lepsza absorpcja wody deszczowej oraz większa trwałość dachu.

LOKALIZACJA:
Inwestycja realizowana jest w gdańskiej dzielnicy Jasień. Z jednej strony pozwala mieszkającym tu rodzinom odpocząć z dala od wielkomiejskiego zgiełku; zaledwie 15 minut jazdy rowerem od granic Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Z drugiej jednak strony, jest bardzo dobrze połączony z centrum Gdańska, dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz bliskości obwodnicy Trójmiasta łączącej Gdańsk i Gdynię.
- 3min do Obwodnicy Trójmiasta
- 7 min Jezioro Otomińskie
- 10 min Gdańsk Śródmieście
- 12 min Gdańsk Wrzeszcz
- jedynie 250 m do najbliższego przystanku autobusowego
- 650 m do Przedszkola, Apteki, sklepu
Miejsca parkingowe przed budynkiem.

Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej