/lista-ofert/?lid=11551229&on_asariapi_parsereq=1

Cena
1 999 000 PLN
Powierzchnia
2 650 m2
Cena
1 999 000 PLN
Cena za m2
754,34 PLN
Powierzchnia
2 650 m2
Powierzchnia działki
1 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Hotel
Rok budowy
1992
Numer oferty
33/8976/OOS

Dziemiany, ul. Wyzwolenia

Hotel z restauracją I Wdzydzki Park Krajobrazowy

LOKALIZACJA:

Dziemiany to duża wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, powiecie kościerskim, gminie Dziemiany na obrzeżach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad Jeziorem Rzuno. Przez Dziemiany biegną droga wojewódzka 235 oraz linia kolejowa Kościerzyna- Lipusz- Brusy- Chojnice.

HOTEL Z RESTAURACJĄ:

Hotel o powierzchni około 2650m2 postawiony na działce 1800m2. Hotel dwugwiazdkowy z dużym potencjałem na trzecią gwiazdkę. Warto podkreślić, iż jest to jedyny tego rodzaju obiekt pomiędzy Chojnicami, a Kościerzyną o statusie hotelu. Część hotelową stanowi 15 pokoi znajdujących się na pierwszym piętrze. Każdy z pokoi posiada toaletę z prysznicem. Pokoje są urządzone w rozsądnym standardzie. Na drugim piętrze do dyspozycji gości znajduje się dodatkowe 10 pokoi o zbliżonym standardzie, wyposażeniu. Część pokoi hotelowych jest klimatyzowana.

Restauracja wchodząc a w skład kompleksu składa się z:

- głównej hali restauracyjnej z wyjściem na duży taras ( ok.256m2)
- sali tanecznej/ disco ( ok.100m2)
- kuchni z adekwatnym zapleczem (ok. 90m2)
- sali kominkowej ( ok.90m2)
- zaplecza socjalnego, szatni, toalet, magazynu.

W dalszej części restauracyjnej na dolnej kondygnacji znajduje się strefa spa z solarium jak i dodatkowe pomieszczenia obecnie dzierżawione, dodatkowo na niższej kondygnacji znajdują się trzy garaże oraz kotłownia ( piec na Eko-groszek oraz piec olejowy).

Przed obiektem restauracyjno- hotelowym znajduje się duży parking na kilkadziesiąt aut.


Zapraszam do kontaktu!

Zapytaj o tę ofertę
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Obrotni Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Mariacka 21-22/3, 80-833 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@obrotni.com… czytaj więcej