DAMIAN RUSNAK
doradca ds. nieruchomości nr licencji 26367

Jestem Licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości.

W pracy zawodowej od zawsze jestem w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Dążę do ciągłego doskonalenia relacji Klient - Agent, co uważam za klucz do sukcesu w obrocie nieruchomościami.

W kontakcie z klientem stawiam na naturalność oraz otwartość. Osobiście i na co dzień jestem człowiekiem zawsze uśmiechniętym, z pozytywnym podejściem do życia.

W czasie wolnym pasjonuję się piłką nożną.


   <
   Izabela Jelska
   Szybkość działania Pana Damiana Rusnaka w sprzedaży naszego mieszkania przeszła nasze oczekiwania. 100 % skuteczności, świetny kontakt, pełen profesjonalizm, kompetencja i pomoc agenta to nasze ogromne zadowolenie z współpracy. Polecam ogromnie tę firmę i Pana Damiana!
   Magdalena Krasnopolska
   Pan Damian Rusnak od początku naszej współpracy wykazywał ogromne zaangażowanie. Nieruchomość została sprzedana w błyskawicznym tempie. Profesjonalizm, fachowe doradztwo, rzetelność i rewelacyjny kontakt z klientem. Polecam z całego serca.
   Joanna Gomułka
   Bardzo profesjonalne biuro nieruchomosci. Wysoka jakość gwarantowana. Pan Damian Rusnak jest wspaniałym agentem. Wszystko wyjasniał mi kiedy czegoś nie rozumiałam. Wszystko też załatwiał podczas mojego pobytu za granicą. Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
   Jakob Jaeger
   I wholeheartedly recommend Obrotni Nieruchomosci, and especially real estate agent Damian Rusnak. As a foreigner without experience in the polish real estate market, I really appreciated Damians help and level of English. He will help you with all your questions, translation of documents and arranging all necessary official formalities.
   >