DAMIAN RUSNAK doradca ds. nieruchomości nr licencji 26367
Skontaktuj się ze mną Zobacz moje oferty

Jestem Licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości.

W pracy zawodowej od zawsze jestem w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Dążę do ciągłego doskonalenia relacji Klient - Agent, co uważam za klucz do sukcesu w obrocie nieruchomościami.

W kontakcie z klientem stawiam na naturalność oraz otwartość. Osobiście i na co dzień jestem człowiekiem zawsze uśmiechniętym, z pozytywnym podejściem do życia.

W czasie wolnym pasjonuję się piłką nożną.


  <
  Izabela Jelska
  Szybkość działania Pana Damiana Rusnaka w sprzedaży naszego mieszkania przeszła nasze oczekiwania. 100 % skuteczności, świetny kontakt, pełen profesjonalizm, kompetencja i pomoc agenta to nasze ogromne zadowolenie z współpracy. Polecam ogromnie tę firmę i Pana Damiana!
  Magdalena Krasnopolska
  Pan Damian Rusnak od początku naszej współpracy wykazywał ogromne zaangażowanie. Nieruchomość została sprzedana w błyskawicznym tempie. Profesjonalizm, fachowe doradztwo, rzetelność i rewelacyjny kontakt z klientem. Polecam z całego serca.
  Magdalena Kasper
  Polecam, pełen profesjonalizm i pomoc, znakomita obsługa.
  Jakob Jaeger
  I wholeheartedly recommend Obrotni Nieruchomosci, and especially real estate agent Damian Rusnak. As a foreigner without experience in the polish real estate market, I really appreciated Damians help and level of English. He will help you with all your questions, translation of documents and arranging all necessary official formalities.
  >