KACPER SADOWSKI
współwłaścicieldoradca ds. nieruchomości nr licencji 24100

Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości, związanym z rynkiem od ponad 6 lat.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem, pracując w jednej z największych agencji nieruchomości na Pomorzu. W pracy jako agent nieruchomości realizowałem rekordowe transakcje i zostałem najlepszym pracownikiem roku 2015.

Po awansie na stanowisko menedżera w 2017 roku, przez 2 lata zdobywałem doświadczenie w obszarze szkolenia i zarządzania zespołem.

W pracy cenię sobie szczerość i bezpośredni kontakt z Klientem.


   <
   Marcin Majchrzak
   Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości Obrotni.com oraz agenta nieruchomości Pana Kacpra Sadowskiego. Duży plus za zaangażowanie, profesjonalne podejście do klienta a także responsywność, które miały bardzo pozytywny wpływ na naszą współpracę. Fachowa wiedza Pana Kacpra pomogła mi szybko, sprawnie i bez komplikacji zrealizować transakcję zakupu nieruchomości. Usługi na najwyższym poziomie!
   Małgorzata Guresin
   Pan Kacper Sadowski profesjonalnie doprowadził do sprzedaży mojej działki. Młody, ambitny, rzutki. Polecam
   Damian Tomasik
   Polecam za fachowe i profesjonalne podejście w zakresie nieruchomości. Miałem przyjemność kupować jak i sprzedawać nieruchomości za pośrednictwem Pana Kacpra. Zajmuje się profesjonalnie nieruchomościami w wyniku czego mogę przyznać że Pan Kacper na tle rynku wyróżnia się podejściem do klienta oraz działaniem we wspólnym celu. Mam bardzo małe grono pośredników z którymi współpracuje niż tyle lat. Polecam w 100%.
   Daniel Sikorski
   Z Kacprem znamy się już jakiś czas. Mamy za sobą kilka transakcji, gorąco polecam : podejście, wiedzę i zaangażowanie w temat.
   >