MATEUSZ RICHTER doradca ds. nieruchomości  
Skontaktuj się ze mną Zobacz moje oferty

Z branżą nieruchomości związany jestem już kilka lat, dzięki temu zdobyłem wiedzę z negocjacji i sprzedaży nieruchomości. Osoby, które ze mną współpracują mogą liczyć na pomocną i fachową radę, jestem dla nich dostępny 24/7.

Moją życiową misją jest pomagać i spełniać marzenia swoich klientów realizując ich wymarzone cele. Stawiam mocny nacisk na relacje, w tym kontakt i otwartą rozmowę.

Jestem osobą zawsze uśmiechniętą podchodzącą do wszystkiego z pozytywnym nastawieniem. Działam szybko, zdecydowanie, nowocześnie i kompleksowo dbając przy tym o wszystkie szczegóły. Nieustanie pogłębiam swoją wiedzę aktywnie uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach jako doradca ds. Nieruchomości.

Prywatnie interesuje się podróżami, sportem i biznesem. Moje motto brzmi „Nie siedź czekając, aż szansa do ciebie przyjdzie. Wstań i stwórz ją!”


  <
  Tadeusz Szulc
  Bardzo profesjonalna obsługa. Transakcja sprzedaży przebiegła bardzo szybko i bezproblemowo. Z pewnością skorzystam z firmy Obrotni w przyszłości. Szczerze polecam!
  Stefan Pituch
  Bardzo udana współpraca - przede wszystkim świetne doradztwo i profesjonalizm. Transakcja przebiegła szybko, bezproblemowo, dokładnie tak jak to powinno wyglądać. Do tego wysoka kultura i doskonały kontakt. Mam szczerą nadzieję, że będzie nam jeszcze dane współpracować. Polecam wszystkim.
  Tomasz Plaszczyk
  Szybki kontakt, oferta akurat odpowiadająca moim oczekiwaniom, profesjonalne podejście i elastyczność - ogólnie polecam.
  Magdalena Kęska

  Szybko, sprawnie, uczciwie!
  Jednym słowem OBROTNI 🙂
  Polecam Serdecznie.

  >