MIROSŁAW SADOWSKI doradca ds. nieruchomości nr licencji 26703

Swoje wieloletnie doświadczenie i umiejętności zawodowe zdobywałem w branżach produkcyjno-handlowych, ubezpieczeniowych i finansowych pełniąc funkcje kierownicze i managerskie. Zdobytą wiedzę zawodową skutecznie wykorzystuję do łączenia interesów obu stron transakcji, dbając o zaspokojenie potrzeb klientów.

Odpowiedzialność, pracowitość, wytrwałość w dążeniu do osiągania założonych celów – to moje atuty.

Lubię podróże i aktywny wypoczynek. Jestem miłośnikiem dobrej muzyki rockowej.


   <
   Michał Kungonda
   Profesjonalne, a co najważniejsze kompleksowe podejście do obsługi całej transakcji. Serdecznie polecam. Polecam szczególnie Pana Mirosława, który świetnie poprowadził całą transakcję.
   Ewa Jastrzębska
   Dziękuję Panu Mirkowi Sadowskiemu za pomoc w sprzedaży mojego mieszkania. Bardzo komunikatywny , zorientowany w temacie, szybko i bezpiecznie doprowadził do zawarcia transakcji. polecam!!!
   Łukasz Romik
   Sprzedażą mieszkania zajmował się Pan Mirosław Sadowski, który sprawnie oraz z pełnym profesjonalizmem przeprowadził nas przez cały proces. Zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc i doświadczenie, odpowiadał na wszystkie nasze pytania zachowując przy tym ogromną cierpliwość, dotrzymywał ustalonych terminów i pomagał przebrnąć przez wszelkie formalności. W sytuacjach kryzysowych zachowywał zimną krew i szybko znajdował odpowiednie rozwiązanie, zapewniając nam spokój. Od notariusza wszyscy wyszliśmy zadowoleni.
   Krystian Walczak
   Serdecznie polecam firmę Obrotni! Pan Mirosław Sadowski był bardzo pomocny(...) Prawdziwy profesjonalista z dużym doświadczeniem.
   >