PIOTR STASIOWSKI
doradca ds. nieruchomości i inwestycji deweloperskich

Pierwsze kroki i doświadczenia w nieruchomościach stawiałem na rynku warszawskim już w roku 2001 gdzie doprowadziłem do sfinalizowania wielu transakcji kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu.

Następnie wyjechałem do Stanów Zjednoczonych gdzie przez pierwsze lata zajmowałem się wykończeniem wnętrz, aby wkrótce związać się ponownie z rynkiem Real Estate.

Wyszukiwanie nieruchomości , home staging, profesjonalna wycena i prezentacje - tym zajmowałem się za Oceanem.

Po 17 latach za granicą powracam do Polski i kontynuuje moją pasję do nieruchomości na rynku Trójmiejskim.   <
   Ewa Niemier
   Pan Piotr doskonale zorganizowany , obrotny - adekwatnie do nazwy firmy, a najważniejsze skuteczny . Bardzo ważne, zarówno sprzedający jak i kupujący czuje bezpieczeństwo prowadzenia przez Pana Piotra transakcji. W krótkim stosunkowo czasie , sprzedana została nieruchomość. Polecam Pana Piotra
   Marta Kaczmarczyk
   Gorąco polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Obrotni. Korzystaliśmy z ich usług podczas zakupu mieszkania. Pan Wojciech Sadowski oraz Pan Piotr Stasiowski sprawnie przeprowadzili nas przez cały proces zakupu. Wszystkie ustalone terminy zostały dotrzymane. Przedstawione propozycje mieszkań były zgodne z naszymi oczekiwaniami. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na rzetelną pomoc. Dodatkowym atutem była pełna dyspozycyjność Pana Wojtka i Pana Piotra pomimo okresu urlopowego. Szczerze polecam i dziękuję za współpracę.
   Ewa Karpik-Dremo
   Bardzo polecam biuro nieruchomości obrotni korzystałam z usług zakupu mieszkania .Pan Piotr Stasiowski który zajmował się sprzedażą mieszkania a ja transakcją zakupu jest osoba profesjonalną dobrze znającą rynek i uwarunkowania prawne Charakteryzuje go wysoka kultura osobista , wyjątkową cierpliwość i dbałość o detale .pozwala to uniknąć stresujących sytuacji .Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem nieruchomości.
   Katarzyna Krzeszewska
   Polecam szczególnie Pana Piotra Stasiowskiego. Bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez proces kupna mieszkania. Czułam się zaopiekowana, wręcz prowadzona za rączkę. To była sama przyjemność współpracować, bardzo wysoka kultura osobista i kompetencje. Jestem bardzo zadowolona.
   >