WOJCIECH SADOWSKI współwłaścicieldoradca ds. nieruchomości

Potrafię działać nieszablonowo i dlatego też często szukam nieoczywistych, ale skutecznych rozwiązań.

Uważam, że rynek nieruchomości potrzebuje profesjonalnego, odpowiedzialnego oraz rzetelnego działania, co sam na co dzień potwierdzam swoją pracą. Wszystko po to, by zmienić wizerunek pośrednika, który nie zawsze jest pozytywny.

W ostatnich latach sprawnie przeprowadziłem ponad 100 udanych transakcji.

Wartość sprzedanych przeze mnie nieruchomości od 2016 do 2019 roku to blisko 41 mln złotych.

Jestem energiczny, zaangażowany i zawsze uśmiechnięty.


   <
   Michał Jeremowicz
   Wojtka polecamy z całego serca. Rzetelny i profesjonalny Człowiek na odpowiednim stanowisku. Dzięki Wojtkowi uniknelismy wynajmu mieszkania pomiędzy zdaniem a odebraniem nieruchomości na czym bardzo nam zależało z powodu mojego ciążowego brzuszka. Na każdym spotkaniu z notariuszami, na każdym oglądaniu mieszkań Wojtek był z nami. Dziękujemy bardzo za partnerowanie i prowadzenie nas po nasze marzenie. Polecamy jeszcze raz !!!
   Agnieszka Viotto
   Polecam firmę, Pan Wojtek od samego początku dobrze doradzał obydwu stronom, nie było problemu z kontaktem telefonicznym/Whattsupem. Transakcja w trudnych warunkach - ograniczenia związane z pandemią - doprowadzona do skutku. Miłe zaskoczenie to obecność przy wydaniu mieszkania, przygotowanie protokołów, co nie zawsze się zdarza przy współpracy z innymi firmami.
   Malwina Wójcik
   Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Biurem Obrotni Nieruchomości. Miałam przyjemność pracować z Panem Wojciechem Sadowskim, który okazał się być bardzo pomocny w wielu kwestiach, zarówno przy sprzedaży, jak i kupnie nowego mieszkania. Polecam
   Damian Grychnik
   (...) od samego początku do końca Pan Wojciech wspierał nas w każdy możliwy sposób, przez co czuliśmy ze jesteśmy w dobrych rękach(...) takiego zaangażowania i wsparcia nie uzyskaliśmy nigdzie. Naprawde duzo biur przerobilismy, ale takiego zaangazowania i wsparcia nie uzyskaliśmy nigdzie, a prosze mi wierzyc, ze nie należymy do najłatwiejszych klientów.
   >