MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
551 925 PLN
16 500 PLN/m2
NIECHORZE
ul. Bursztynowa
Opis
INWESTYCJA:

Apartamenty Bursztynowa to kolejny kameralny apartamentowiec wybudowany przez PM Development, który powstaje w tej samej miejscowości w przeciągu trzech lat. Dotychczasowe inwestycje zakończyły się sukcesem, dzięki czemu kontynuowany jest projekt w regionie.

Prezentujemy Państwu apartamentowiec z dwudziestoma lokalami usługowymi z funkcją zakwaterowania turystycznego.

Każdy apartament jest przynajmniej dwupokojowy z osobną sypialnią,
z widokiem przez duże okno na drzewa i spokojną okolice. Intymną łazienką, aneksem kuchennym z salonem, który jest sercem tego miejsca, zapraszającym rodzinę czy przyjaciół do długich spotkań i rozmów.

Apartamenty są sprzedawane w standardzie deweloperskim lub pod klucz.

MIESZKANIE :

Metraż prezentowanego lokalu wynosi 33,45 m2 składa się z:
-Sypialni
-Łazienki
-Pokoju z aneksem kuchennym
-Korytarza
-Dwóch tarasów 3,89 m2 + 12,44 m2

Architekci stworzyli dla każdej przestrzeni wyjątkowe relacje z otaczającą
apartamentowiec przyrodą. Stawiamy na dużą przestrzeń i komfort. Duże przeszklenia w budynku zamazują podział między przestrzenią wewnętrzną a zewnętrzną.

Każdy apartament posiada swoje niezależne miejsce parkingowe na parkingu podziemnym lub na powierzchni. Wewnątrz budynku będzie winda.

Od samego początku projektu Apartamentowca Bursztynowa naszym założeniem było, abyście w tym budynku odnaleźli spokój i równowagę. Swoją bryłą odwołujemy się do młodzieńczych lat podczas których wyjeżdżaliśmy na wakacje na wieś. Minimalizm projektu pozwala podkreślić bryłę domu z dawnych czasów, wprowadzając jednocześnie nowoczesność w jej subtelnym wymiarze.

LOKALIZACJA:

Niewątpliwą zaletą jest cicha lokalizacja, sosnowy las oraz trzy minuty drogi od morza z dostępem do najpiękniejszych zachodniopomorskich plaż. W zasięgu ręki jest ścisłe centrum, dostęp do restauracji, kramików oraz spa.

BUDYNEK:

Teren apartamentowca zakłada ogrodzenie i monitoring. Budynek powstaje z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Apartamenty w wersji pod klucz będą posiadały rozwiązania, które w pełni umożliwią komfortowy odpoczynek i bezpieczeństwo.

Apartamenty są sprzedawane jako lokale użytkowe, co pozwala na odliczenie podatku VAT dla każdego podatnika (osoby fizycznej oraz prowadzącej działalność gospodarczą).

Dla właścicieli Apartamentów Bursztynowa, którzy byliby zainteresowani wynajmem krótkoterminowym mamy możliwość rekomendacji renomowanych firm, sprawdzonych w regionie, zajmujących się profesjonalną i efektywną obsługą najmu.

Ukończenie inwestycji planowane jest na II Q 2023 roku.
Szczegóły oferty

Cena za m216 500 PLN

Stan nieruchomościDo uzgodnienia

Liczba pięter2

Rodzaj budynkuBudynek apartamentowy

Rok budowy2023